Kuchyne na mieru

kuch-na-kuchKuchyne sú tradičným miestom každej domácnosti, sú miestom prípravy jedál, miestom kde sa vykonáva prevažná väčšina domácich prác a v neposlednom rade je kuchyňa miestom spoločných stretnutí  rodín alebo jednotlivých členov domácnosti.  Z praktických a estetických dôvodov je kuchyňa miestnosť, ktorá zásadným spôsobom vytvára pohodlie vášho domova. Kuchyne na mieru musia zodpovedať požiadavkám zákazníka a možnostiam priestoru. Naši kvalifikovaní pracovníci Vám k tomu všetkému pridajú ešte aj odborné rady, ktoré dopomôžu k tomu aby Vaša kuchyňa bola zhotovená s dôrazom na detaily zohľadňujúc Vaše želania a navyše aj cenové možnosti. Kuchyňa musí byť predovšetkým praktická, to platí najmä tam, kde sa varí ostošesť. Povýšte funkčnosť nad estetiku. Tá síce nie je nepodstatná, ale je druhoradá.

Ktorý kuchynský štýl si vybrať? Ste tradicionalista či dávate prednosť moderným trendom?

retro

Vidiecky štýl kuchyne

Máte radi hrejivosť dreva? Bez obrusov a závesov si neviete kuchyňu predstaviť? Stotožňujete sa viac s tradičným vzhľadom nábytku ? Doprajte kuchynskému priestoru drevo v akejkoľvek podobe – na pracovnej doske, masívnom stole a stoličkách, otvorených policiach či podlahe. Hrejivosť dreveného nábytku a doplnkov patrí k rustikálnu.  Vítané sú aj otvorené alebo zasklené police obťažkané hrnčekmi, taniermi, miskami či džbánmi.

moderna

Moderný štýl kuchyne

Svoju budúcu kuchyňu si predstavujete ako svetlý a čistý priestor? Nemáte záľubu v množstve farieb? Oslovujú vás jednoduché línie nábytku? Na zachovanie čistých a jednoduchých línií sa v modernej kuchyni žiadajú zabudované spotrebiče. Výnimku možno udeliť len veľkým spotrebičom s antikorovou povrchovou úpravou (napríklad chladničke či samostatne stojacemu takmer profesionálne sa tváriacemu sporáku)